Я заказував другу колонку а це не така
Цікавий відгук. Заміну колонки було погоджено з вами, ви знали що вам приїде інша, дали на це згоду. Вам відправили накладним платежем, з пошти ви колонку забрали, тобто вас все влаштувало. А потім пишете такий коментар.
Дякую хозяйці посуду та продавцю комісійної крамниці за якісну кастрюльку.Товар дуже сподобався,ціна також!
Швидко та якісно дуже вдячний.
Все чудово
Після того як я замовив товар мені перетелефонував менеджер і відповів що товару немає в наявності.Запропонував інший годинник,один годинник з м'ятими стрілками,інший з цілими.Я вибрав з цілими,а коли я забрав в поштоматі Нової пошти виявилося,що стрілки м'яті і замість секундної стрілки,дві часових.
Дякую