Все супер, дякую. Отримувач мʼячиків задоволений.
Прийняли замовлення. В чаті запевнили, що товар є в наявності. Пройшло 3 дні, заявили, що товару немає в наявності. Не рекомендую продавця.
Товар згідно опису, прийшов вчасно, все супер🤷🏼♂️