Не великий, легкий, можна даже сказати, що зручний моніторчик, але не розумію чому на його така велика ціна всюди.
в описі вказано було що зламана тільки ручка підтримки, виявилось що неможливо поміняти діски, передзвонив за пʼятнадцять хвилин після того як забрав посилку з НП, сказали що все, товар поверненню не підлягає.