Все добре!
Термос надійшов швидко.Підкупив зовнішній вигляд та наявність двох чашок.
Єдине, дивлячись на фото, я думала, що кришка-курок (біла) мала б бути такою, що закручується на різьбі, а виявилося, що конструкція цієї кришки як у звичайної пробки (для вина наприклад), тільки з резинкою ущільнюючою. Тому при нахилі та перевертанні термоса вся рідина витікає... Це мене засмутило, але відмовлятися не стала, бо термос дуже потрібен, та ціна нормально.
Тож, я зрозуміла, що краще було б обрати такий, що не протікає, як Stenson (у мене такий вже є, тільки меншого об'єму, все працює і не протікає), але він з однією чашкою та об'ємом 1800 мл.
Все чудово👍
все добре