Купував магнітофон на подарунок племіннику, бо колись такий у мене був. Замовив й мені передзвонили запевнивши, що маг повністю робочий тільки трішки кришка поржавіла й екран затертий. А на практиці повністю не робочий маг, ні підсвітки ні музики, тільки дисковод чомусь постійно гудить!!! Дякую Вам за новорічний настрій. ДУМАЙТЕ САМІ ЧИ ЗАМОВЛЯТИ У ЦІЄЇ " КОМПАНІЇ" ТОВАР!!! Дякую, з повагою Ваш невдоволений покупець ( покупець завжди прав)!
спасибо супер
Александр , спасибо за ваш отзыв!)
Товар відправили швидко, все працює, тільки довго телефонувала поки нарешті взяли трубку
Набір в нормальному стані, працює. Дякую
Товар был в точности как в описании. Вежливый консультант. 5/5