Якісне обслуговування та розуміючі продавці. Б\в речі у гарному стані - відповідають опису. Купував осцилограф - все працює.
Рекомендую!!! и благоДарю за успешную и быструю сделку🥰
Ольга , спасибо за выбор нашего магазина и за Ваш отзыв. Приходите к нам снова =)
РЕКОМЕНДУЮ, швидко зв'язалися, товар в наявності, стан б/у а насправді як новий. Успіхів Вам та вдалих продаж.
Спасибо за ваш отзыв)
молодец.
Сергей , спасибо за выбор нашего магазина и за Ваш отзыв ! Приходите к нам снова !
Виктор , спасибо за выбор нашего магазина и за Ваш отзыв ! Приходите к нам снова !
Відповідально підходять до пакування.